Dr. Kubilay Yücel

хімічний пілінг

Instagram
Facebook
Що таке хімічний пілінг?

Хімічний пілінг заснований на принципі видалення змертвілої шкіри шляхом створення контрольованих пошкоджень у певних шарах та поліпшення шкіри під час регенерації пошкоджених структур.

В залежності від глибини цільового шару процедуру хімічного пілінгу можна підрозділити на 3 основні категорії.

  • Поверхневий пілінг: це відлущення рогового шару та корекція структури шкіри шляхом стимулювання утворення товстішого епідермального шару.
  • Пілінг середньої глибини: є ефективним методом для корекції наслідків фотостаріння, включаючи лікування пігментних плям, легких та помірних зморшок шляхом створення пошкоджень у папілярній та верхній сітчастій дермі, а також при лікуванні актинічного кератозу.
  • Глибокий пілінг: ефективний метод, що застосовується при тяжких стадіях фотостаріння, створюючи некроз та запалення в епідермісі, папілярній та сітчастій дермі.

На що звернути увагу?

Хімічний пілінг є процедурою, що потребує особливої уваги, том її слід виконувати під наглядом дерматолога. При проникненні в глибокі шари шкіри зростає ризик ускладнень.

Akne ve Akne İzi Tedavisi

Bir çok kişi aknenin kendisinden çok (çok şiddetli vakalar dışından) iyileşme sonrası kalan izden şikayetçidir. Bu noktada en ideal çözüm akne iyileşmesinin bir Dermatolog hekim gözetiminde bilinçli ve kontrollü bir şekilde sağlanmasıdır. Akne tedavisinin doğru yürütülmesi, akne izi gibi problemlerin ortaya çıkmaması için temel unsurdur. Ayrıca günümüz lazer teknolojileri desteğiyle akne izleri tedavisinde kısa sürede olumlu sonuçlar alınabilmektedir. Akne ve akne izi tedavisinde, fraksiyonel lazerler, kremler, ilaçlar, akne odaklı cilt bakımları ve peeling yöntemleri tek başına ve kombine biçimde kullanılabilmektedir. Son yıllarda uygulanan özellikle Fraksiyonel CO2 (karbondioksit) lazerle karbon peeling yöntemi akne ve akne izi tedavisinde etkin sonuçlar vermektedir. Tedavi sürecini hekiminizin gözetimi ve direktifleri doğrultusunda yönetmek sağlıklı sonuç için en temel gereklilikdir.

давай подзвонимо
Надіслати